Admin (értesítések, üzenetek, kérések, írások)

Admin felület
Judit
Adminisztrátor
Hsz: 14634

Admin (értesítések, üzenetek, kérések, írások)

HozzászólásSzerző: Judit » 2017.12.12. 14:17

Mindenkinek szóló értesítések, kérések, üzenetek, amelyek elvesznének, nem lennének szem előtt egy másik topicban.

Judit
Adminisztrátor

Re: Admin (értesítések, üzenetek, kérések, írások)

HozzászólásSzerző: Judit » 2017.12.12. 14:32

Ennek a topicnak a megnyitását már régóta terveztem, de most egy friss hír tette időszerűvé, hogy itt írjam le a gondolataimat.

A hír: 2017. december 19-én megszűnik az eddigi legnagyobb, legrégebbi angol nyelvű gólyás, madaras fórum, a
Feathery Friends
http://featheryfriends.com

Legelső gólyafórumos évünkben talált rá Jutka egy kanadai madaras fórumra, amely helyet adott többek között a fehér gólyás webkamerás megfigyeléseknek is.
Eleinte Jutka volt a tolmács, azaz ő regisztrált oda először, és hozta-vitte a híreket. Pár hónappal később én is bátorságot vettem, és bár angolul nem tudtam (akkor még nem voltak fordító programok sem), fórumozni kezdtem, azaz leginkább a magyar gólyakamerák képeit tettem fel.
Amiért fontos, és hasznos volt számunkra is az "FF" fórum, az az, hogy (Storchenelke után) itt ismerkedhettünk meg a világ minden tájáról érkezett fórumozókkal, akikkel később is megmaradt a kapcsolatunk. Itt ismertük meg jobban a német, és más országbeli gólyakamerákat, egyéb madarak, állatok kameráit is.
Sajnálom, hogy egy gólyás fórummal ismét kevesebb lett. :(
Az FF fórumról mindig eszembe fog jutni Jen, és az ő gyönyörű fotói a kanadai darvakról.
Nézzétek meg most, hátha ez is eltűnik a képtár is: http://featheryfriends.com/photo_galler ... index.html

Kép Kép

Judit
Adminisztrátor

Re: Admin (értesítések, üzenetek, kérések, írások)

HozzászólásSzerző: Judit » 2018.01.01. 16:04

Az új fórumra regisztrált új nickek felülvizsgálatát megkezdem.
Azokat, akik a regisztrációjuk után egyszer sem jelentkeztek a fórumon, nem szólaltak meg, nem mutatkoztak be, deaktiválom.
(A régi, "SG" fórumról átvett nickek kivételek, ha itt 0 hozzászólásuk van, akkor sem törlöm, erről már megállapodtunk a költözéskor. A régi nickeket továbbra is védjük, azokkal nem regisztrálhat senki.)

Vissza: “A fórum működése, regisztráció”